preskoči na sadržaj

Srednja škola Zlatar

Naši uspjesi

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018

 

 

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA (21. 2. 2018.)

Dorotea Bituh, 2. u, u kategoriji I (drugi razedi) ostvarila je 5. mjesto.

Mentorica: Martina Orsag, mag. educ. philol. germ. et mag. educ. philol. croat.

Dario Štahan, 3. lt, u kategoriji II (treći razredi) osvojio je 7. mjesto.

Mentorica: Ana Rihtarić, mag. educ. philol. germ. et mag. educ. philol. croat.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA (20. 2. 2018.)

 

- kategorija 2A:  Tamara Ožvald (2.g2) - 6. mjesto,

- kategorija 4 A:  Tomislav Tkalec  (4.g1)- 1. mjesto,

- kategoriji 2B: Aleksandar Hren (2.r) - 3. mjesto,

                       Fran Majdak (2.r. ) - 4. mjesto,

                       Luka Curiš (2.r.) -  5. mjesto

                       Patrik Tadić (2.r.) -  8. mjesto.

- kategorija 4B: Domagoj Habazin (4.r.) -  1. mjesto,

                        Filip Herceg (4.r.) - 5. mjesto.

 

 

ŽUPANIJSKA SMOTRA LIDRANO (16. 2. 2018.)

 

U kategoriji literarnog izraza sa svojim su se radovima natjecale učenice: Tamara Jakopović (4.g2), Gabrijela Rogan (4. g2) i Barbara Tomorad (3.g1).

Rad Tamare Jakopović Čemu služi papir odabran je među radove koji će se natjecati za državnu razinu. 

U kategoriji pojedinačnih nastupa – kazivanje poezije natjecale su se učenice: Ivona Plečko, 1.u pod mentorstvom prof. Martine Sviben i Barbara Milički, 3. g1 pod mentorstvom prof. Antonije Čekolj.

Barbara Milički kazivala je pjesmu Gruda, autorice Branke Anić te se svojom izvedbom plasirala na državnu razinu smotre LiDraNo.

U kategoriji skupnih scenskih nastupa nastupila je dramska skupina SŠ Zlatar s dramsko-scenskom igrom matura. hr.

Nastupili su učenici: Ana Brlečić, Ana Bukal, Dora Franciska Horvat, Tamara Jakopović, Maja Kos, Amalija Petric, Marija Tomorad (4. g2), Andreja Cvetku (4. u), Antonio Hranić (4. r).

Učenike je pripremila prof. Ivančica Tomorad. 

 

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE (9. 2. 2018.)

 

 

 

- kategorija Osnove informatike za gimnazije:

Ivan Futivić, 3. g1 – 1. mjesto

Lorena Šoštar, 4. g1 – 3. mjesto

- kategorija Osnove informatike za strukovne škole:

Luka Curiš, 2. r – 1. mjesto

Filip Herceg, 4. r – 3. mjesto

Dorian Filip Pavetić, 4. r – 6. mjesto

Luka Pozaić, 4. r – 8. mjesto

Mentor: Damjan Zagorec, dipl. inf.

 

 

 

 

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA - VJERONAUČNA OLIMPIJADA (31. 1. 2018.)

Našu školu ponosno su ove godine predstavljali učenici: David Martinuš, 1. g2, Tamara Ožvald, 2.g2, Antonija Pišković, 2. u i Mihael Vnučec, 3. te osvojili 1. mjesto.

 

Mentorica: Martina Bistrović, prof.

 

 

LIKOVNO - LITERARNI NATJEČAJ NA TEMU DOMOVINSKOG RATA

 

LITERARNI RADOVI

Gabrijela Rogan, 4. g2: Dok je mir sanjao o Slobodi - 1. nagrada

Tamara Jakopović, 4. g2: Parabola - 2. nagrada

Mentorica: Ivančica Tomorad, prof.

 

LIKOVNI RADOVI

Marta Prugovečki, 2. g2 - 4. nagrada

Mentor: Kristijan Lončarić, mag. hist.

 

DABAR

- sudjelovalo 20 učenika iz Srednje škole Zlatar

- učenici Nikola Gudan, 3.r i Gabrijel Kurtanjek, 3.r među 10% najuspješnijih natjecatelja u kategoriji srednjoškolaca

 

NATJECANJE U FUTSALU (23. 11. 2017.)

Naši učenici natjecali su se u B skupini u konkurenciji s učenicima iz Gimnazije A.G. Matoša i Srednje škole Pregrada te su osvojili 3. mjesto.

 

 

NESLUŽBENO NATJECANJE U PREVOĐENJU - JUVENES TRANSLATORES (23. 11. 2017.)

 

- na natjecanju su sudjelovale učenice 3.g2 razreda Karolina Mezak i Donatella Gučin-Županić te učenica 4.g1 razreda Lucija Miroić.

Mentorice: Jasna Buljan, prof. i Jasna Polanović, prof.

 

NAGRADA GJALSKI

Tamara Jakopović, 4.g2 - dobitnica Nagrade Gjalski za srednje škole (kratka priča Opsesivno-kompulzivni poremećaj)

Marija Tomorad, 4.g2 - prva pohvala (humoreska Alighieri je kriv)

Mentorica: Ivančica Tomorad, prof.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KROS (25. 10. 2017.)

- u ekipnom natjecanju u kategoriji srednjih škola naše učenice osvojile su 6 mjesto na stazi od 1600 metara, a mladići 8 mjesto na stazi od 2000 metara.

Mentorice: Suzana Kapec, prof. i Maja Vančina, mag. cin.

 

 

 

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2016./2017.

 

REZULTATI NATJECANJA 2015./2016.

 

REZULTATI NATJECANJA 2014./2015.

 

REZULTATI NATJECANJA 2013./2014.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2012./2013.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2011./2012.

 

 

 REZULTATI NATJECANJA 2010./2011.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2009./2010.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2008./2009.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2007./2008.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2006./2007.

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Veljača 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Anketa
Da li vam se više sviđa stara ili nova web stranica škole?



Korisni linkovi

CMS za škole logo
Srednja škola Zlatar / Braće Radić 10, HR-49250 Zlatar / ss-zlatar.skole.hr / ss-zlatar@kr.htnet.hr
preskoči na navigaciju