Prometna učilica - 3. Državno natjecanje srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa

Autor: Vesna Pisačić, 8. 4. 2021.

Učenici svih razreda upravnih referenata i tehničara za logistiku i špediciju Srednje škole Zlatar i ove su školske godine sudjelovali na 3. Državnom natjecanju srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa – Prometna učilica. Mentori su im bili nastavnici Vesna Pisačić, dipl. inf.  i Stjepan Pisačić, dipl. ing. prometa.

Natjecanje se provodilo u 3 kategorije:

• najbolji učenik/učenica
  • najbolje škole
  • najuspješniji profesori i SuperStar učenik za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika srednjih škola putem Prometne Učilice

U ukupnom poretku između 50 srednjih škola iz cijele Hrvatske, Srednja škola Zlatar zauzela je 6. mjesto.

Pet najuspješnijih profesora za ovu školsku godinu osvojili su vrijedne nagrade - prijenosna računala te plaketu "Prijatelj djece u prometu", a još dva profesora srednjih škola svojim su doprinosom zavrijedili plaketu "Prijatelj djece u prometu".

Profesori nagrađeni prijenosnim računalom i plaketom "Prijatelj djece u prometu" :

1. Tatjana Stranjak - III. gimnazija Osijek
  2. Sanja Pavlović-Šijanović - Gimnazija Vukovar
  3. Vesna Pisačić- Srednja škola Zlatar
  4. Ivan Potesak - Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar
  5. Tanja Grizelj-Smoday - Obrtničko - industrijska škola u Imotskom

Profesori kojima je dodijeljena plaketa "Prijatelj djece u prometu"

1. Stjepan Pisačić - Srednja škola Zlatar
  2. Željko Toth - Obrtnička i industrijska graditeljska škola Zagreb

U ukupnom poretku razreda, unutar 30 najboljih razreda nalazi se i 7 razreda naše škole.

3. razred upravnih referenata – 12. mjesto
4. razred upravnih referenata – 14. mjesto
1. razred upravnih referenata – 16. mjesto
2. razred upravnih referenata – 22. mjesto
2. razred tehničara za logistiku i špediciju – 23. mjesto
4. razred tehničara za logistiku i špediciju – 24. mjesto
3. razred tehničara za logistiku i špediciju – 29. mjesto

U kategoriji 4. razreda, učenik Petar Horvat (4.lt) osvojio je 9.mjesto, a Alen Grabušić (4.lt) je osvojio 10. mjesto. Učenici su nagrađeni majicama s logom Prometne učilice.

Ostale slike možete pogledati u fotogaleriji.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!

« Srpanj 2021 »